TELEFONOS SUPERVISOR - KAMERÁS MEGFIGYELŐ ÉS ELEMZŐ MUNKATÁRS

Szívesen dolgoznál egy dinamikusan fejlődő, egy több mint 20 budapesti étteremmel rendelkező hálózatban? Imádod az igazi olasz pizzát és a minőséget? A PIZZA ME család csak Rád vár!

Amit kínálunk Neked

  • stabil, bejelentett hosszútávú munka, heti 30-35 órás munkaidő
  • versenyképes bérezés: nettó 230.000 Ft, 3 hónap után nettó 250.000 Ft
  • rugalmas munkaidő
  • csapatépítő és egyéb jó hangulatú céges rendezvények
  • családias légkör
  • ingyenes napi étkezés, személyzeti ital és kávé
  • nyugodt munka környezet
  • Famiglia Pizza Me tagság

Főbb feladatok amik Rád várnak

  • Üzletek működésének táv megfigyelése kamerarendszeren keresztül
  • Napi jegyzőkönyv elkészítése a kameraképek és a Pizza Me sztenderdeknek megfelelően
  • Üzletekben dolgozók figyelmének felhívása az üzletben történő működési rendellenesség esetén
  • Pizza Me sztenderdek betartatása a dolgozókkal
  • Jegyzőkönyv elkészítése

Várjuk a jelentkezésedet ha

  • Ha jó megfigyelő készséggel rendelkezel
  • Ha jó kommunikációs készséggel rendelkezel de szeretsz egyedül dolgozni
  • Ha türelmes és megnyerő, egyben határozott vagy
  • Precízen és megbízhatóan végzed a munkád
  • Biztos, hosszútávú munkát keresel
  • Ha szereted a nappali és éjszakai munkavégzést egyaránt (váltott műszak)
  • Előny, ha már dolgoztál étteremben, vagy az étterem üzemeltetés területén és ismered egy gyorsétterem működésével kapcsolatos elvárásokat (pl: Élelmiszer biztonság, Higénia, Élelmiszer minőségi elvárások, Takarítási rend, Pénzkezelés)
Amennyiben magadra ismertél, jelentkezz mielőbb az alul lévő űrlapon keresztül!

Elfogadom az adatvédelmi nyilatkozatot.*