PIZZA ME ÜZLETVEZETŐ

Szívesen lennél üzletvezető egy dinamikusan fejlődő, több mint 20 budapesti étteremmel rendelkező hálózatban?

Voltál már műszakvezető, üzletvezető helyettes vagy csak simán érzed magadban az ambíciót, hogy vezető legyél. Nálunk ez villámgyorsan megvalósítható!

Szeretnél nálunk hosszútávú karriert építeni? A PIZZA ME család csak Rád vár!

JELENTKEZZ 3 HÓNAPOS ÜZLETVEZETŐI PROGRAMUNKBA

(ha rendelkezel üzletvezetői tapasztalattal, akkor a pozíció akár hamarabb is elérhető!)

Amit kínálunk Neked

A PIZZA ME ACADEMIA 3 hónapos üzletvezető képzése INGYENESEN, mely képzés alatt minden kiemelt fizetés és juttatás jár Neked is:

·       Stabil, kiszámítható és bejelentett hosszútávú munkalehetőség

·       Nettó kezdő bér 1400-2100 Ft+ forgalom utáni bónusz + borravaló AMELLYEL KÖNNYEDÉN ELÉRHETŐ AZ 1700-2400 Ft/órás bér

·       Forgalom utáni bónusz bónusz havonta, amely akár óránkénti 200 Ft-al is emelheti az órabéredet

·       Üzletvezetői bónusz: nettó 40.000-80.000 Ft / hó

·       Az első 1 hónapban heti fizetés, majd később rugalmas előleg kérési lehetőség

·       Ingyenes étkezés és személyzeti ital valamint kávé

·       Kedvezményes vásárlás (70%-os kedvezmény)

·       Folyamatos egyéb juttatások, pl hónap dolgozója program 40.000 Forintos jutalommal, egyéb tárgyi(Pl. Playstation 5 konzol, wellness pihenés) és anyagi jutalmak, juttatások.

·       Családias, fiatalos csapat

·       Rugalmas beosztás írás

·       Gyors karrier előre lépési lehetőség- akár 2-3 hónap alatt vezető lehetsz

·       Pizza Me Akadémia oktatás

·       Ha a vírus helyzet engedi csapatépítő programok, egyéb céges rendezvények

·       Klimatizált munkahely

Főbb feladatok amik Rád várnak és megtanulsz a képzés során

·       Üzletvezetői feladatok kezelése:

       üzletvezetői adminisztrációs feladatok

       minőség ellenőrzési rendszer

       beosztás írása

       beosztottak kezelése és képzése

·       A vendégek kedves és udvarias kiszolgálása

·       Pizza készítés nyújtó géppel, amely könnyedén elsajátítható és nem kell hozzá szakács végzettség

·       Közös munka a csapattagokkal, így nem árt ha jó csapatjátékos vagy

·       Pontos, precíz munkavégzés

·       Nyitás-zárási feladatok

Várjuk a jelentkezésedet ha

·       Ha dolgoztál már hasonló munkakörben, ami nem feltétel, de előny

·       Vagy csak érzed magadban a vezetői ambíciót

·       Szívesen megtanulod a pizza készítést/pultozást

·       Kedves, mosolygós személyiség vagy

·       Szeretsz csapatban dolgozni de jól bírod ha egyedül kell ellátni a feladatodat

·       Biztos, hosszútávú munkát keresel egy szuper csapatban

·       Beszélsz alap fokon angolul

·       Rendelkezel érvényes tüdőszűrővel (ha nem, akkor segítünk megszerezni)

Amennyiben magadra ismertél, jelentkezz mielőbb az alul lévő űrlapon keresztül!

Elfogadom az adatvédelmi nyilatkozatot.*