Dolgozz nálunk, és csatlakozz
a Pizza Me csapatához!

Imádod a ropogós olasz pizzát, és rendszeresen betérsz a Pizza Me szeletbárokba?

Stabil munkahelyet keresel, amelyre a jelenlegi helyzetben is biztosan építhetsz?

Szeretettel várunk a Pizza Me családba, ahol akár nettó 2400 Ft-os órabérre számíthatsz, sőt, a forgalom utáni jutalék akár 25%-kal is növelheti a fizetésedet! Ráadásul a borravaló rád eső részét a nap zárásakor meg is kapod!

A Pizza Me története
2013-ban indult.

Egy álmunk vált valóra, amikor a főzés szenvedélyéből és a vendéglátás szeretetéből megnyitottuk első üzletünket a belváros szívében, a Király utcában.

Azóta pedig az ország első számú szeletbárjává váltunk.

Szenvedélyünk az itáliai konyha, a hagyományos olasz pizza, ezért is döntöttünk úgy, hogy ezt az ízélményt, valamint a mediterrán konyha és vidék hangulatát mindenkivel meg kell osztanunk. Az elmúlt 10 évben pizzáink felkerültek már nemcsak a budapesti, hanem a vidéki gyorséttermek térképére is.

Sőt, készen állunk, hogy meghódítsuk Európát, hogy mindenki belekóstolhasson a valódi Pizza Me ízélménybe! 2022-ben kiléptünk a nemzetközi piacra, és megnyitottuk első üzletünket Szlovákiában, és a nagy sikernek köszönhetően újabb szeletbárok megnyitását is tervezzük.

Pizza Me. Love at first slice.

Hol és hogyan dolgozhatsz?

A Pizza Me szeletbárokban a munkatársak barátokká válnak, akik a munkaidőn kívül is szívesen buliznak, moziznak, bowlingoznak együtt.
Minden hónapban megválasztjuk a „hónap dolgozóját”, akinek extra pénzjutalom üti a markát!
Sőt, nyereményjátékokat is szervezünk, így akár PlayStationt vagy wellness-hétvégét is nyerhetsz!

Na, mire vársz még?

Ha kérdésed van, keress minket bátran ezen az email címen: hr@pizzame.hu
Nézd meg aktuális állásajánlatainkat, és jelentkezz ha van közte olyan, ami tetszik.

Állásajánlataink

Pizzás/Pultos

Állás leírása

Feladatok

  • Vásárlók kedves fogadása és üdvözlése
  • Rendelések pontos felvétele
  • Vevők udvarias kiszolgálása
  • Pénztárgép használata
  • Éttermi környezetben történő munkavégzés
  • Rendszeres takarítás az üzletben
  • Csapatmunka
  • Pizzatészta feltétezése és sütése
  • Konyhai eszközök és gépek rendeltetésszerű használata
  • Rendszeres kapcsolattartás az üzletvezetővel
  • Gyors és hatékony munkavégzés
  • Az élelmiszer-biztonsági szabályok és a munkavédelmi előírások szigorú betartása

Elvárások

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat és angol nyelvtudás előnyt jelent.

Amit kínálunk

  • Nettó bér: 1600-2600 Ft/óra + forgalom utáni bónusz és borravaló. Ezekkel együtt könnyedén elérhető az 1800-2800 Ft/óra. Ha nagyobb tapasztalattal rendelkezel, magasabb órabér-besorolással kezdhetsz.
    Stabil, kiszámítható és bejelentett munkalehetőség, ingyenes étkezés és személyzeti ital, valamint kávé. Rugalmas beosztás és dinamikus előrelépési lehetőség.

További előnyök:

  • BELÉPÉSI- ÉS HŰSÉGBÓNUSZ (2024.09.15-ig belépőknek) 100.000-250.000 Ft között
  • Forgalom utáni bónusz, ami havonta akár óránként 200 Ft-tal is emelheti az órabéredet.
  • Kedvezményes vásárlási lehetőség (70%-os kedvezmény).
  • Hónap dolgozója program (40.000 Ft jutalom), egyéb tárgyi és anyagi juttatások.
  • PizzaMe Akadémia által nyújtott folyamatos képzés.
  • Csapatépítő programok és egyéb céges rendezvények.
  • Klimatizált munkakörnyezet

Céginformáció

Cégünk az átgondolt és bátor stratégiai döntéseinek köszönhetően ma már 30 üzlettel büszkélkedhet Budapesten és további 4 egységben vidéki nagyvárosokban. 2013-ban kezdődött történetünk a belváros szívében, ahol néhány barát megnyitotta a Pizza Di Mamma Sofiat. Az éjszakai élet aktív résztvevőiként kiemelkedő szerepet töltünk be: a bulizók legjobb barátai vagyunk, hiszen éjfél után is friss és ízletes pizzával várjuk vendégeinket. Célunk olyan csapat kialakítása, akik teljes odaadással és szenvedéllyel törekednek vendégeink kényelmére és az autentikus olasz pizzakészítés minőségére.

Ha úgy érzed, hogy ez a lehetőség megfelel az elvárásaidnak és ambícióidnak, várjuk önéletrajzodat! 🙂

Amennyiben magadra ismertél, jelentkezz mielőbb az alul lévő űrlapon keresztül!
Engedélyezett fájl típusok: doc, docx, pdf., Max. file size: 120 MB.